امروز : 01 اسفند 1396

اخبار

کارت زرد معاون استاندار به مدیران غیاب/مقاومت مدیران برای پشت پا زدن به اقتصاد مقاومتی

اقتصاد مقاومتی تعطیلی نمی شناسد

ستاد اقتصاد مقاومتی استانداری در حالی برگزار شد که جزء تعداد معدودی از مدیران دستگاههای مرتبط مابقی غایب بودند و معاونینشان به جای آنان آمده بودند .

عدم حضور مدیران ذیربط در جلسه ای که با پایلوت قرار گرفتن استان در جمع سه استان کشور حساسیت آن بارها از سوی استاندار لرستان و حتی شخص وزیر کشور مورد تاکید قرار گرفته بود باعث شد تا داد معاونت هماهنگی امور اقتصادی استانداری لرستان هم درآید.

مهندس مهرداد غضنفری در حالی که نتوانست ناراحتی خود را از عدم حضور مدیران به بهانه تعطیل بودن پنهان کند، گفت: اقتصاد مقاومتی تعطیلی سرش نمی شود و همین اکنون که با استاندار تماس گرفتم وی در تهران است و با وزیر کشور در همین راستا در حال رایزنی است.

وی ادامه داد: وقتی مسوولیت می پذیریم باید بدانیم که تعطیل و غیر تعطیل نداریم و اگر نمی توانیم نباید مسوولیت قبول کنیم .

کارت زرد سوم مساوی با اخراج از پست های مدیریتی است

معاون استاندار تأکید کرد : امروز مدیران غایب کارت زرد خواهند گرفت و این کارتها اگر به سه عدد برسد عذر سه کارته ها را خواهیم خواست .

وی گفت: استاندار به من این اختیار را داده است تا با مدیرانی که حوزه کاریشان را سرسری می گیرند برخورد جدی کنم .

غضنفری افزود: نیامدن مدیران در چنین جلسه ای به بهانه های واهی نمی تواند لرستان را سربلند از پایلوت بودن و الگو قرار گرفتن در بحث اقتصاد مقاومتی بیرون بیاورد .

وی ادامه داد: با احترام برای معاونین حاضر در جلسه اما اعلام می کنم مدیران باید در جلسات بعدی شخصا به همراه کارشناسان مربوطه حضور یابند در غیر اینصورت جای خود را به افراد مسوولیت پذیر خواهند داد .

کمر مدیر عامل بانک قبل از زیر بار مسوولیت اقتصاد مقاومتی رفتن در رفت

مدیر عامل یکی از بانک های عامل در اقتصاد مقاومتی به دلیل عارضه کمر درد در جلسه حضور نیافت .

معاون این مدیر بانک گفت: مدیرش به دلیل کمر درد در بیمارستان بستری است ومرخصی استعلاجی دارد .

معاون یکی دیگر از مدیران بانک های عامل استان گفت: نمی دانم شاید مدیرم در مسیر باشد .

ابراز بی اطلاعی برخی مدیران از پیشنهادات دستگاههای متبوع

برخی مدیران هم وقتی مهندس غضنفری پیشنهاداتشان را مرور می کرد از ارائه چنین پیشنهادات و راهکارهایی ابراز بی اطلاعی می کردند .

این مدیران ابراز داشتند : که پیشنهادات آنان دستکاری شده و این چیزی که قرائت می شود همان پیشنهاد و راهکاری نیست که آنان ارائه کرده اند .

به هر حال ستاد اقتصاد مقاومتی استان در حالی در روز نیمه شعبان که تعطیل رسمی بود برگزار شد که عدم هماهنگی بین مدیران و آمادگی نداشتند آنان جزء عصبانیت و خشم معاونت استانداری ثمر دیگری در بر نداشت.

واقعیت امر این است که هنوز برخی از مدیران استان اهمیت پایلوت قرار گرفتن لرستان در بحث اقتصاد مقاومتی را جدی نپنداشته و در دست و بالشان چیزی برای ارائه ندارند که انتظار می رود برای به ثمر نشستن آنچه استاندار لرستان به دنبال آن است یعنی توسعه همه جانبه استان تجدید نظری در استمرار روند مدیریت برخی مدیران صورت بگیرد .

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

بازگشت به بالا