امروز : 01 اسفند 1396

اخبار

آقای بروجردی چشمانتان را باز کنید 

 کانون سونامی سرطان در لرستان است

دومین شورای اداری استان با حضور وزیر کشور در حالی در لرستان برگزار شد که یکی از سخنرانان این جلسه  نماینده مردم بروجرد و رئیس کمیسیون امنیت ملی مجلس شورای اسلامی بود .

علاء الدین بروجردی پشت تریبون قرار گرفت . تریبونی که جا داشت جناب نماینده ادوار مختلف مجلس و رئیس مهمترین کمیسیون آن یعنی امنیت ملی و سیاست خارجی، مدافع استانش باشد.

بروجردی در حالی که گذری بر اوضاع و احوال  خاورمیانه داشت به یکباره سراغ عدم همکاری وزارت بهداشت و درمان در راه اندازی دستگاه پت اسکن (تشخیص سرطان ) استان البرز رفت و با غنیمت شمردن فرصت حضور وزیر به عنوان مخاطب از وی خواست به صورت ویژه علت عدم موافقت وزیر بهداشت و درمان را با اراه اندازی این دستگاه در استان البرز جویا شود و  هر طور شده موافقتش را بگیرد .

حساسیت جناب نماینده  به عنوان رئیس کمیسیون امنیت ملی مجلس برای راه اندازی این دستگاه در استان البرز جای تقدیر دارد اما آقای بروجردی شما که در شورای اداری و از تریبون استان اعلام کردید که سونامی سرطان در کشور راه افتاده است آیا از این امر که کانون این سونامی در لرستان است و هزاران بیمار سرطانی استان از نبود کوچکترین امکانات شیمی درمانی رنج می برند واقف اید .

آیا تریبون شورای اداری استان نمی توانست جایی برای درخواست احداث مرکز آنکولوژی و شیمی درمانی در استان محرومی باشد که روزانه هزاران نفر از این استان برای درمان آواراه سایر استانهای دیگر می شوند .

جناب آقای بروجردی شما که به لطف آراء همین  مردم بی پناه و محروم سالهاست ردای ریاست مهمترین کمیسیون امنیت ملی مجلس را بر تن کرده اید؛آیا روا نبود به همان اندازه که دغدغه راه اندازی دستگاه پت اسکن استان البرز را داشتید اندکی هم دغدغه  آوارگی بیماران سرطانی استانت را  بیان می کردید؟!

آیا روا نبود که در اینهمه سالی که به لطف آراء مردم همین استان بر صندلی سبز  مجلس تکیه زده اید اکنون که  فرصت وزمان بیان مشکلات استانت را داشتید به اقای وزیر می فرمودید؛ رنج و تحمل هزینه های گزاف آوارگی و دربه دری بیماران سرطانی استانت در بیمارستانهای تهران هر روز خانه شان را خرابتر می کند.

جناب آقای علاء الدین بروجردی تریبون شورای اداری استان لرستان از آن حیث در اختیار شما قرار گرفت که از استانت بگویی.

آقای بروجردی حالا که عزم دولت بر این است تا با پایلوت قرار دادن استان  محروم لرستان در اقتصاد مقاومتی توسعه ای فراگیر در استان شکل بگیرد شایسته نبود شما به جای طرح مشکلات عدیده استان برای راه اندازی دستگاه پت اسکن استان البرز سینه بدرید.

آقای بروجردی شما که در تهران حضور دارید آیا تا کنون سری به بیمارستانهای شریعتی ، امام خمینی و .... زده اید؟!

آیا کودکان و پیران رنجور و رنگ پریده قربانی همان سرطانی که شما از آن به سونامی نام می برید را دیده اید و به تماشا نشسته اید .

آیا تن لرزان خانواده های آنان را در سرمای زمستان و عرق تنشان را در گرمای تابستان در کنار خیابان های این بیمارستانها ندیده اید ؟

چرا انجا که باید از استانت دفاع کنی به بی بیراهه می روید؟!

آیا استان البرز خودش نماینده ندارد ؟

ایا در احساس مسولیت ناشی از پست ریاست کمیسیون امنیت ملی مجلس لرستان تعریف نشده است .

آقای بروجردی چشمانتان را باز کنید .

استانت سالهاست در  تب نبود امکانات درمانی می سوزد . آوارگی مردم دیارت برای درمان در  کلان شهرها سالهاست شهره عام و خاص است .

تا کی می خواهید چشم  برروی واقعیت موجود استان ببندید و برای نجات استان از محرومیت هایش دست روی دست بگذارید ؟!

به خودتان بیایید .

شاید به دور دوم کشیده شدن ها و قرار گرفتن در ردیف دوم از سوی مردمانی که سالهای سال  است اول بودنتان را رقم زدند زنگ بیدار باشی باشد تا نمایندگان این مردم بی یاور بدانند که بود و نبودشان را مدیون همین ملتند .

 

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

بازگشت به بالا