امروز : 01 اسفند 1396

اخبار

عضو ستاد بازرسي انتخابات در لرستان:

آراء مردم حق الناس است /نماز جمعه  محور وحدت است و براي  تحقق شعار سال نيز بايد محور وحدت باشد 

عضو ستاد بازرسي انتخابات لرستان با حضور در ستاد انتخابات استان لرستان در جمع خبر نگاران گفت: آراء مردم امانت است.

مهندس مهرداد غضنفري گفت:  به صورت حضوري در فرمانداري دوره و چگني و خرم آباد و همچنين از طريق سامانه نحوه برگزاري را رصد كرديم و مشخص و تخلفي كه مشاهده نشد .

وي ادامه داد: در سال اقتصاد مقاومتي اقدام و عمل هستيم و همه مكلفيم در اين مسير حركت كنيم چرا كه اعتقاد داريم تحقق اين شعار در گرو همگرايي همه قواست.

مهندس غضنفري تصريح كرد:همه تريبونهايي كه مخاطب آنان مردم است بايد وحدت بخش باشند و رويه اي را دنبال كنند كه وحدت آفرين باشد و از تفرقه بپرهيزند.

وي با اشاره به تلاشهاي مديريت ارشد استان ، گفت:از ابتداي سال در تلاش است تا همه ظرفيت هاي لرستان در راستاي تحقق شعار سال عملياتي بشود.

وي با بيان اين مطلب كه تحقق شعار سال در همگراهي همه گروههاي سياسي و مشاركت بخش خصوصي و حمايت مردم است ، گفت: تحقق اين شعار تنها در كف دولت نيست و نيازمند حمايت همه جانبه مردم است .

معاونت امور اقتصادي و توسعه منابع انساني استانداري لرستان  در خصوص اعتراضات رخ داده  نماز جمعه ، گفت:اينگونه حركات هيچ نفعي براي توسعه لرستان ندارد و يكي از الزامات اقتصاد مقاومتي همگرايي و وحدت بين جامعه است و اقتصاد مقاومتي تنها در دست دولت نيست اين شعار ها باعث فاصله بين مردم م و  دولت مي شود و احساس بي رغبتي و سستي در بين دستگاههاي اجرايي  به وجود مي آيد كه مفيد به فايده نخواهد بود.

وي افزود: نماز جمعه تا كنون محور وحدت بوده و نقش بي بديلي در ايجاد وحدت بين همه گروهها و احزاب به وجود آورده و از اين به بعد هم بايد اينگونه باشد .

مهندس غضنفري افزود:همه ما به سال جاري به عنوان يك سال با شرايط خاص مي نگريم و در راس آن استاندار برنامه ريزي را محور فعاليت ها قرار داده و در همه شهرستانها كارگروه هايي با محوريت اقتصاد منقاومتي برگزار مي شود .

مهندس غضنفري گفت: رسانه ها ما را در طي كردن اين مسير ياري كنند.

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

بازگشت به بالا