امروز : 01 اسفند 1396

اخبار

7 اسفند روز صلابت و شکوه انقلاب اسلامی است

نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه خرم آباد به همراه استاندار ، فرمانده سپاه حضرت ابوالفضل (ع) ، رئییس ستاد انتخابات ،ریاست سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان و دبیر ستاد انتخابات استان از این ستاد بازدید کردند.

در این بازدید نماینده ولی فقیه در استان با بیان یان مطلب که  خوشبختانه بار دیگر مردم ولایتمدار و وفادار به انقلاب اسلامی حماسه دیگری را خلق کردند که چشم جهانیان خیره شد، گفت:

از ساعات اولیه رای گیری شاهد تشکیل صفوف طولانی بودیم و این بیانگر هوشیاری و بصیرت مردم بود .

حجت الاسلام و المسلمین سید احمد میرعمادی افزود:توطئه دشمنان ایجاد یاس و نومیدی بود که نشان بدهد که دیگر مردم از انقلاب استقبال نمی کنند اما با رهنمودهای رهبری بار دیگر مردم حماسه آفریدند .

وی افزود: پیام مردم استقامت وفاداری و ایستادگی  و دلبستگی به پیشرفت  است.و قطعا این رای و نقش آفرینی در کشور بسیار تاثیر گذار است بطوری که مردم خودشان به این باور رسیده اند.

امام جمعه خرم آباد تصریح کرد: مهمترین انگیزه که مردم را وادار به تغییر سرنوشت می کند  استقامت در برابر تلاش دشمنان و بیگانگانی است که می خواهند مثل رژیم شاهنشاهی در سرنوشت مردم دخالت کنند اما مردم به عکس آنان عمل می کنند و اجازه این کار را نمی دهند .

وی با بیان این مطلب که امروز یک آزمون بزرگی بود که  مردم سربلند ا آن خارج شدند گفت:این رای و حماسه  پشتوانه ای قوی ببرای  نظام و مسوولان خواهد بود .

حجت الاسلام میر عمادی تصریح کرد:  7 اسفند ماه روز تثبیت و صلابت قدرت مردم و نظام جمهوری اسلامی ایران و روز اعتبار بخشیدن به نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران است .

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

بازگشت به بالا